انجمن اسلامی دانشجویان مستقل

دانشگاه قم

همایش تدبیرها و توفیقات سیاست خارجی با حضور دکتر سعید زیباکلام / دوشنبه 24 فروردین ساعت 10 صبح

هفته نامه سوزنبان
کتابخانه
گزارش تصویری
رسانه سوزنبان
لوگو سایت
لوگوی نویسندگان
تبلیغات
مطالب در دست تهیه

فتنه 88 را بازخوانی کنید و از هجمه آنان که دست شان در آن جنایت آلوده است، نهراسید

هفت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ها، خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما به مناسبت چهارمین سالروز حماسه "9دی" در بیانیه ای خواستار بازخوانی جنایت های فتنه گران در سال 88 شدند.در بخشی از این بیانیه آمده است:

 

بازتاب در خبرگزاری نسیم  / خبرگزاری دانشجو 

متن نامه به شرح زیر است :

ریاست محترم سازمان صدا و سیما

جناب آقای مهندس عزت الله ضرغامی

سلام علیکم

جمهوری اسلامی ایران با برگزاری به طور متوسط هر سال یک انتخابات، کارنامه ای درخشان در نقش آفرینی مردم در حکومت و عینیت بخشیدن به مردم سالاری دارد. همین امر موجب شده است که نظام مقدس اسلامی بعد از گذشت بیش از سه دهه از عمر آن، همچنان واجد پشتوانه گسترده بی نظیر مردمی باشد. در این بین انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری در سال 88 و مشارکت 40 میلیونی مردم، بدون شک یکی از بارزترین نمونه های حضور پرشور و معنادار مردم در صحنه بود، که حماسه ای کم نظیر و تاریخی را در کشور به منصه ظهور رساند.

با این همه همواره بوده اند و هستند افراد و جریان هایی که هر چند فریادهای دموکراسی خواهی شان گوش فلک را کر کرده است، اما در عمل نشان داده اند که رای و نظر مردم برایشان اهمیتی ندارد و دم زدن از مردم فقط برای نیل به اهداف و اغراض سیاسی شان است. نمونه بارز این رویکرد مزورانه را می توان در انتخابات سال 88 دید. آنجایی که این افراد وقتی با "نه" معنادار مردم روبرو شدند، تمام عیار در مقابل رای و دیدگاه ملت قدم علم کردند و برای انتقام گیری از مردم از تلاشی فروگذار نکردند.

آنچه بعد از انتخابات سال 88 اتفاق افتاد، ظلمی بزرگ و فراموش نشدنی به ملت ایران و نظام مقدس اسلامی بود. سران خائن و اصحاب خبیث فتنه، برای تحقق خواسته ها و طراحی های از پیش تعیین شده آمریکا و اسرائیل، رای و نظر مردم و قانون را به راحتی نادیده گرفتند و حاضر شدند برای خرسندی آن دشمنان بیگانه، هر آنچه را می توانستند بر سر مردم آوردند.

اما گذشت زمان، هر چه بیشتر خیانت ها و جنایت های این پلیدان زمانه را برای مردم روشن تر کرد، تا جایی که کاسه صبر ملت لبریز شد و حماسه عظیم "9دی" را رقم زدند. آنچه در "9دی" سال 88 اتفاق افتاد محاکمه علنی سران جنایت کار فتنه توسط توده های ده ها میلیونی ملت بزرگ ایران بود.

شعارهای محکم و پر شور مردم در ابراز نفرت شدید از سران فتنه، در نهم دی ماه 88، -که حتی رسانه ملی هم از پخش برخی از آن ها اجتناب کرد!- به وضوح دیدگاه ملت نسبت به روسیاهان سال 88 را نشان داد و حجت را بر همگان تمام کرد که خواسته مردم در قبال این خائنین به ملت چیست.

لذا حال که بار دیگر در آستانه سالروز آن حماسه تاریخی و عظیم قرار گرفته ایم، از حضرتعالی و رسانه ملی انتظار می رود نسبت به روشنگری و بیان واقعیت های فراوانی که در رابطه با جنایت های سران و اصحاب فتنه 88 وجود دارد، تردید به خود راه ندهید و استوارتر از قبل در این مسیر مقدس گام بردارید.

ریاست محترم سازمان صدا و سیما

از حضرتعالی و سازمان صدا و سیما انتظار می رود، در دفاع از جمهوریت نظام و در مقابله با ظلم بزرگ و فراموش نشدنی که فتنه گران روسیاه، به مردم بزرگ ایران روا داشتند، تمام عیار به پا خواسته و این ایامی که یادآور آن خروش انقلابی و بی نظیر ملت بزرگ است را غنیمت شمرده و برای افشای لایه های مختلف آن همه جنایت در حق مردم، کمر همت ببندید.

البته شکی نیست که کسانی که با تقابل آشکار با مردم، این لکه ننگ را تا ابد بر پیشانی خود نشاندند، امروز نیز از روشنگری های صدا و سیما سخت خشمگین شوند و زبان به هتاکی و فحاشی باز کنند، لکن باید دانست که کسانی که در سال 88 برای انتقام گیری از مردم، تا جایی که توانستند جلو رفتند، امروز هم تا زمانی که صدا و سیمای جمهوری اسلامی به رسانه مورد نظر اربابان اسرائیلی و امریکایی شان بدل نشود راضی نخواهند شد و هجمه ها و فحاشی ها علیه آن سازمان را ادامه خواهند داد.

جناب آقای ضرغامی

ما دانشجویان ضمن گرامی داشتن چهارمین سالروز حماسه عظیم و تاریخی "9دی" -که همانا پتک محکم جمهوریت بر سر دیکتاتوری اشرافیت بود- ضمن تشکر از حضرتعالی جهت روشنگری های صدا و سیما در رابطه با جنایت های فراموش نشدنی فتنه سال 88، از جنابعالی مصرانه خواستاریم که همچنان و بویژه در این ایام حماسی نسبت به روشنگری و بیان واقعیت های فتنه برای افکار عمومی همت کنید و از هجمه های پوشالی آنان که دست شان در آن جنایت بزرگ آلوده است، تردیدی به خود راه ندهید.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه قم

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سمنان

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی همدان

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه اراک

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج

نظرات  (۱)

 • مصطفی روحی
 • لا تهنوا و لا تحزنوا .... اگر در ایمان خود میخواهید استوار بمانید ! .... باشد که رستگار شویم !
  پاسخ:
  مخلص آقای رییس ...

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">